+38 (063) 651-22-62 castlestudioinfo@gmail.com

Послуги

Ми готові надати Вам послуги у будь якій сфері, яка запропонована у нас на сайті. Ви можете бути впевнені, що кожен хто працює у нашій студії є професіоналом і справжнім фаном своєї справи. Разом з Вами ми можемо створити справді якісний продукт. Більшу частину наших проектів ми робимо «під ключ», а це значить, що Ви можете насолоджуватись вільним часом або ж займатись іншими справами, адже всі процеси будуть проходити через наш контроль і наших спеціалістів. Ми впевнені, що Вам сподобається співпраця з нами і всі найкращі ідеї Ви довірите саме нашій студії!

Events

Один із головних пунктів успіху у проведенні будь якого заходу, є детально пропрцьованний таймінг і креативній підхід. Створення феєричного свята або цікавої презинтації це те, в чому ми є одними з лідерів в м. Львів

SMM - просування в соціальних мережах

Основні критерії успішності будь якої компанії — це високий дохід, впізнаваний бренд і відсутність конкурентів. Тому, якщо Ваш бізнес потребує просування у медійному просторі — SMM та PR це саме те, що потрібно.

WEB / Graphic Design

Команда кваліфікованих фахівців пропонує оригінальні рішення в сфері візуальних комунікацій. Завдяки широкому спектру послуг та прийнятними цінам у нашому портфоліо ви знайдете варіанти різних логотипів, ілюстрацій, фірмові стилі та роботи у поліграфії.

SEO

Search Engine Optimization — дослівно це «оптимізація сайту під пошукову машину», або ж простіше пошукова оптимізація. Тобто, просування сайту на перші сторінки потрібної пошукової системи. Якщо Ви хочете аби Ваш клієнт одразу Вас знаходив в пошукових системах — Seo це вірний напрямок.

Замовити послугу легко

Вісточки

Наші координати

Адреса: м. Львів, вул. Горбачевського 24

Телефон: 0636512262, 0682570462

Пошта: castlestudioinfo@gmail.com

Castlestudio

Наші координати

Адреса: м. Львів, вул. Горбачевського 24

Телефон: 0636512262, 0682570462

Пошта: castlestudioinfo@gmail.com

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята

manager

Наш менеджер скоро

зв’яжеться з Вами

×